ZAČÍNÁM

26. dubna 2014 v 13:39 | Boriana

="https://www.youtube.com/embed/1nBMZ3yt0es?feature=player_embedded";; frameborder="0" allowfullscreen>


ZVÝRAZNĚNÍ BAREV OBRÁZKU

5. září 2016

Markantní zvýraznění dle nového tutorialuZvýrazněné barvy
Tvorba kalendáře
Srpen 2016

Těžké začátky

Dne 26. dubna 2014 o půlnoci se narodilo nové dítě - tento blog. Po strastiplném vytvoření nového blogu s mizerným layoutem, který se nedá nazvat layout, se objevilo cosi, co volalo po nastavení. Ale jak a kde. Složité pokyny jako Posunovat, Uchytit, Opakovat mi nic neříkaly. Také podle toho tento design vypadá a není naděje na zlepšení. Nechci žádat nikoho o pomoc, protože tento blog pracuje takříkajíc v ilegalitě. Nechci nikoho známého zasvěcovat.

Snad se mi podaří vytvořit nějaký design, na tom teď pracuji. Ráda tvořim grafické animace podle návodů; sama programování neovládám. O dnešní půlnoci to bude 24 hodin, kdy tento blog vznikl. Aspoň se mi ale podařilo napsat článek a vložit obrázek klávesnice. Je to můj nejoblíbenější pracovní nástroj, ale já nejsem jeho oblíbenkyně. Stále mě provokuje, neposlouchá mě a schválně dělá chyby, které často neumím opravit.

Mnohokrát mě zradil, ale já stále věřím, že se staneme přáteli. Budu o to bojovat všemi prostředky. Ne z donucení, ale s radostí a nadšením, protože s chutí do toho, půl je hotovo. Mým plánem a přáním je vyrobit rolovací stránku na pozadí, které bude tvořeno vhodnou ladicí texturou. Těším se na okamžik, kdy si budu moci říct, že dílo je hotovo, a že se podařilo. Radost z vykonané práce je trvalá a je to krásný pocit.

Textura kamenitá
8. prosinec 2016

Tvorba kruhu cestou
20. prosinec 2016

 


Komentáře

1 Grebona Grebona | Web | 29. prosince 2016 v 17:49 | Reagovat

Zajímavé obrázky. :-)

2 Bonara Bonara | Web | 31. ledna 2018 v 13:26 | Reagovat

Ten manšestr je přesný. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama